Nasıl Yadımcı Olabiliriz ?

Hizmet Alan

E-tadilat.com da hizmet vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Öncelikle sisteme üye olarak firmanızı ve verdiğiniz hizmetleri tanıtarak işe başlayabilirsiniz. Yapılan inceleme sonrası uygun görüldüğü takdirde sistemde kayıtlı olarak talep sahiplerinden gelen talepleri değerlendirerek teklif verebilir bu sayede uzman olduğunuz konuda hizmet verebilirsiniz.

E-tadilat.com nasıl çalışır?

   a)      Hizmet Verenler İçin

       Eğer hizmet veren kategorisinde iseniz;

 

-          Talep sahipleri talep ettikleri hizmeti ayrıntılı olarak tanımlayacakları şekilde formu doldururlar.

-          Oluşan talep, müşteri temsilcisi tarafından uygun görüldüğü takdirde onaylanarak, uygun kategoride, uygun şehirde hizmet veren tüm kayıtlı üyelere dağıtılır.

-          Sizler talep doğrultusunda teklifinizi hazırlarsınız ve bu teklifi SMS, e-posta veya sistem üzerinden talep sahibine gönderirsiniz.

-          Talep sahibi kabul ettiği teklifi onaylar ise süreç başlar. E-tadilat.com un usta tercihi konusunda hiçbir müdahalede bulunmaz.

   b)      Hizmet Alanlar İçin

-          Ana sayfamızda bulunan “Aradığınız hizmet nedir” alanına yazacağınız bilgilerle size en uygun hizmet kategorileri listelenmeye başlar.

-          Uygun kategori seçimini yaptıktan sonra formu doldurarak hizmet talebinde bulunursunuz.

-          Bu talep konusunda uzman ve bölgesel olarak uygun ustalara dağıtıldıktan sonra size teklifler gelmeye başlar.

-          Uygun bulduğunuz teklif ile anlaşarak hizmet almaya başlarsınız.

E-tadilat.com hangi şehirlere hizmet veriyor?

Şu an Türkiye’de  tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Hizmet almak için herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Hizmet almak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Nasıl kullanılır bölümünde “Hizmet Alanlar İçin” başlığı altındaki şartları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Hizmet vermek için E-tadilat.com’a herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Hizmet vermek için sisteme kayıt olmanız ve onaylı bir usta olmanız gerekiyor. Bu aşamada gelen teklifleri görmek  ve teklif verebilmek için paket satın almanız gerekiyor. Sisteme üye olduktan sonra https://e-tadilat.com/paketler adresinden paket fiyatlarını görebilirsiniz.

Hizmet verenler için ilk kayıt sırasında ;

-          3 hizmet hakkı tanımlama,

-          Her hizmet için 5 teklif verme,

-          Günlük 10 ilan görebilme,

-          200 Mesaj hakkı ve

-          Detaylı olarak ilanları görebilme

Ücretsiz olarak tanımlanmaktadır.

Hizmet Veren

E-tadilat.com nedir?

e-tadilat, bir firma sahibi olan ya da bireysel hizmet veren uzmanlar ile yazılım, web veya grafik tasarım, mimarlık-mühendislik, dekorasyon, peyzaj, ilaçlama, nakliyat, marangozluk tadilat ve tamirat gibi teknolojik ve gündelik konularda bu hizmetlere ihtiyacı olan kişileri bir araya getirerek hızlıca çözüm bulmayı amaçlayan bir platformdur.

Amacımız, çeşitli konularda hizmete ihtiyacı olan kişilerle alanında uzman hizmet veren kişi veya kurumları müşterileriyle buluşturmaktır.

Yola çıkışımızın altında yatan gerçek ise yıllarda hizmet verilen konulardaki profesyonelliğimizi böyle bir proje altında devam ettirmek.