Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Anasayfa/Sıkça sorulan sorular

Hizmet alan

Öncelikle sisteme üye olarak firmanızı ve verdiğiniz hizmetleri tanıtarak işe başlayabilirsiniz. Yapılan inceleme sonrası uygun görüldüğü takdirde sistemde kayıtlı olarak talep sahiplerinden gelen talepleri değerlendirerek teklif verebilir bu sayede uzman olduğunuz konuda hizmet verebilirsiniz.

   a)      Hizmet Verenler İçin

       Eğer hizmet veren kategorisinde iseniz;

 

-          Talep sahipleri talep ettikleri hizmeti ayrıntılı olarak tanımlayacakları şekilde formu doldururlar.

-          Oluşan talep, müşteri temsilcisi tarafından uygun görüldüğü takdirde onaylanarak, uygun kategoride, uygun şehirde hizmet veren tüm kayıtlı üyelere dağıtılır.

-          Sizler talep doğrultusunda teklifinizi hazırlarsınız ve bu teklifi SMS, e-posta veya sistem üzerinden talep sahibine gönderirsiniz.

-          Talep sahibi kabul ettiği teklifi onaylar ise süreç başlar. E-tadilat.com un usta tercihi konusunda hiçbir müdahalede bulunmaz.

   b)      Hizmet Alanlar İçin

-          Ana sayfamızda bulunan “Aradığınız hizmet nedir” alanına yazacağınız bilgilerle size en uygun hizmet kategorileri listelenmeye başlar.

-          Uygun kategori seçimini yaptıktan sonra formu doldurarak hizmet talebinde bulunursunuz.

-          Bu talep konusunda uzman ve bölgesel olarak uygun ustalara dağıtıldıktan sonra size teklifler gelmeye başlar.

-          Uygun bulduğunuz teklif ile anlaşarak hizmet almaya başlarsınız.

Şu an Türkiye’de  tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Hizmet almak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Nasıl kullanılır bölümünde “Hizmet Alanlar İçin” başlığı altındaki şartları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Hizmet vermek için sisteme kayıt olmanız ve onaylı bir usta olmanız gerekiyor. Bu aşamada gelen teklifleri görmek  ve teklif verebilmek için paket satın almanız gerekiyor. Sisteme üye olduktan sonra https://e-tadilat.com/paketler adresinden paket fiyatlarını görebilirsiniz.

Hizmet verenler için ilk kayıt sırasında ;

-          3 hizmet hakkı tanımlama,

-          Her hizmet için 5 teklif verme,

-          Günlük 10 ilan görebilme,

-          200 Mesaj hakkı ve

-          Detaylı olarak ilanları görebilme

Ücretsiz olarak tanımlanmaktadır.

Mobil uygulamalardan ya da web sitesi üzerinden E-tadilat’a ulaştıktan sonra kayıt ol butonuna tıklayarak ücretsiz bir şekilde üye olabilir, hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Endişelenmeyin çözümü çok basit. Giriş yap butonundan sonra açılan yeni sayfada şifremi unuttum bölümü mevcut. Üye olurken sisteme kaydettiğiniz e postanızı yazarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın doğrulama e postası oraya düşmüş olabilir.

Kurallara aykırı durumda hesabınızın askıya alınması mümkündür. Gerçek dışı profiller oluşturmak, güvensiz davranışlar sergilenmesi durumunda hesabınız askıya alınabilmektedir.

Öncelikle sitede yer alan Hesap Ayarlarınıza girmeniz ardından, hesabımı sil butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

E-tadilat.com’da hizmet veren ustaların size ulaşması için tüm bilgilerinizin yer aldığı bölümdür.

Adınız, soyadınız ve mailiniz profilinizi oluşturmak için yeterlidir. Üye olduktan sonra Giriş butonu ile siteye ulaşmanız ve hizmetler için talep oluşturmanız mümkün.

Evet istediğiniz zaman profil bilgilerinizi güncellemeniz mümkündür.

Nasıl ki siz başkalarının bilgilerini göremiyorsanız, başkaları da sizin kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde göremez. Bunu güvenlikli altyapı sistemimiz sayesinde garanti altına alırız. Profilinizi yalnızca size teklif sunan usta görebilir.

Kalite en iyi itibardır ilkesiyle yola çıkan bir online platform olarak ustalar ve siz müşteriler arasında bir köprü kurmaktayız. Ustalarımız alanında uzman kişilerdir ve hangi hizmeti alacağınız tamamen sizin kararınızdır.

Fiyat teklifleri ve usta profilleri içinize sinmezse süreci tekrardan başlatma ve yeni teklifler toplama hakkına sahipsiniz

Fiyat teklifleri aldıktan sonra ustaların profillerine tıklayarak onlar hakkında bilgi edinmeniz referans ve yorumlar doğrultusunda istediğiniz ustayı seçebilirsiniz.

Elbette. Dilediğin ustalarla iletişime geçebilir yapılmasını istediğin işler ile ilgili daha yakından görmeleri adına keşfe çağırabilirsiniz.

Ana sayfamızdaki hizmet kategorilerinden tercihini yapabilir ya da hangi hizmeti arıyorsunuz bölümünden ihtiyacınız olan hizmeti aratıp, formu doldurduktan sonra teklifleri almaya başlayabilirsiniz.

Daha güvenilir bir profil oluşturmak ve hızlı fiyat teklifleri alabilmek için fotoğrafınız eklemenizi tavsiye ederiz.

E-tadilat.com olarak onlarca farklı kategori ve hizmet veren binlerce usta ile ihtiyaçlarınızın giderilmesi için çalışırız. Ev ve ofis genel tadilatından, cam ve ayna işlerinize, demir ferforje işlerinizden, yazılım ve web tasarıma kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken E-tadilat.com’a girip talep formunu oluşturmak ve gerisi için bize güvenmek.

Kategorilerimizde olmayan bir hizmete ihtiyacınız olduğunda diğer kısmını kontrol etmelisiniz. Diğer kısmında da aradığınızı bulamadığınız zaman bize ulaşın kısmından talebinizi iletebilirsiniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İhtiyacınız doğrultusunda talep oluşturduktan sonra birkaç saat içinde ustalarımızdan fiyat teklifleri almaya başlayacaksınız. Mobil uygulamalarımızı ve web sitemizi kontrol etmeyi unutmayın.

Tabii ki mümkün. Ustalarla iletişim numaraları sayesinde iletişime geçebilir, dilerseniz keşfe de çağırabilirsiniz.

Nasıl ki siz başkalarının bilgilerini göremiyorsanız, başkaları da sizin kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde göremez. Bunu güvenlikli altyapı sistemimiz sayesinde garanti altına alırız.

Kalite ve güveni ilke edinmiş  bir platform olarak gizliliğinize çok önem verir bunu güvenlikli sistemimiz ile garanti altına alırız.

Amacımız alanında uzman ustalarla, hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimizi E-tadilat.com’da buluşturmaktır. Usta ararken zaman kaybetmenizin önüne geçer, daha önce hizmet almış gerçek müşteri yorumları ile kaliteli ve güvenilir ustayı bulmanıza yardımcı oluruz. Hizmet sürecini başlatmak, durdurmak, ertelemek ya da iptal etmek size aittir. Seçeceğiniz ustanız ile aranızda bir iş sözleşmesi yapmanızı önerir, çıkabilecek olumsuz durumlarda devreye girip yardımcı olmaya çalışırız fakat doğrudan bir taahhüdümüz veya garantimiz yoktur.

Yorum yapmanız hem daha sonraki işleriniz için bir hatırlatma niteliğinde olacaktır hem de diğer müşterilerin görmesi için bir referans niteliğinde olacaktır.

Maalesef sadece hizmet aldığınız usta için yorum yapabilir, aldığınız işlemin kalitesini değerlendirebilirsiniz.

Hizmet aldıktan sonra ustanızı istediğiniz zaman puanlama ve yorumlama hakkına sahipsiniz.

İyi bir değerlendirmenin kriterleri hız, fiyat, kalite, ustanın genel durumu hakkında olmalıdır. Gerçek dışı beyanlardan kaçarak ustayı seçecek diğer müşterilerimiz için referans oluşturduğunuzu unutmayın.

E-tadilat.com olarak sizleri ustalarla buluşturan online platformuz. Ustanızı seçtikten sonra oluşabilecek her türlü iletişim size aittir. Ödeme işlerine dahil olmamaktayız.

Hayır, sizi işinizin görülmesine yardımcı olacak ustalarla buluşturan ücretsiz bir platformuz. Teklifleri iletirken de hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Hayır, E-tadilat.com’a kayıt olurken sizden hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Aldığınız hizmetin sonucu olarak yalnızca ustalara ödeme yapmaktasınız.

E-tadilat.com olarak ihtiyaçlarınızın kaliteli, uygun ve güvenilir şekilde giderilmesi için uğraşırız. Bunun için sizlere yardımcı olması açısından profesyonel ekibimiz blog yazıları hazırlayarak nakliyattan, çatı işlerine, yazılım ve web tasarımdan, marangozluğa kadar her konuda bilgilendirilmenizi sağlarlar.

Blog yazılarımız sizlere hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almanız için profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Hizmet veren

e-tadilat, bir firma sahibi olan ya da bireysel hizmet veren uzmanlar ile yazılım, web veya grafik tasarım, mimarlık-mühendislik, dekorasyon, peyzaj, ilaçlama, nakliyat, marangozluk tadilat ve tamirat gibi teknolojik ve gündelik konularda bu hizmetlere ihtiyacı olan kişileri bir araya getirerek hızlıca çözüm bulmayı amaçlayan bir platformdur.

Amacımız, çeşitli konularda hizmete ihtiyacı olan kişilerle alanında uzman hizmet veren kişi veya kurumları müşterileriyle buluşturmaktır.

Yola çıkışımızın altında yatan gerçek ise yıllarda hizmet verilen konulardaki profesyonelliğimizi böyle bir proje altında devam ettirmek.

Hizmet Profilim sayfası senin kişisel bilgilerin ve hangi işleri yaptığını anlattığın genel bir sayfadır. Bu kısımda İletişim bilgilerin, çalışma günlerin ve saatlerin, daha önce hangi işleri yaptığınla ilgili tüm bilgileri girmen iyi bir profil oluşturmak açısından gereklidir.

Elbette her bir kısmı ayrı ayrı güncelleyebilirsiniz. Özellikle, yaptığınız işleri profilinize kaydettikçe daha fazla iş alabilme şansını artırırsınız.

Cevabı oldukça basit. Usta bölümüne giriş yaptıktan sonra galerim kısmından resimlerini ekleyebilir, görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.

Evet bu mümkündür. Çünkü uzmanlık alanınız, yaptığınız işler, kişisel bilgileriniz ve hakkınızdaki yorum ve puanlama kısmı sizin kişisel web sayfanız niteliğinde olacaktır. Linkini rahatlıkla paylaşabilir, e-tadilat.com’u online kartvizit gibi kullanabilirsiniz

Profilinizi siz ve teklif verdiğiniz müşteriler görebilmektedir

Mobil uygulamalardan ya da web sitesi üzerinden E-tadilat’a ulaştıktan sonra kayıt ol butonuna tıklayarak ücretsiz bir şekilde üye olabilir, hizmet vermeye başlayabilirsin.

Öncelikle profilini oluşturduktan sonra geçici şifreni değiştirmeni daha güvenilir bir şifre almanı tavsiye ederiz. Daha sonra hesap ayarlarım kısmındaki “Kimlik Bilgilerim” bölümünden doğru bilgileri girip girmediğin konusunda emin olman eksik kısmın bulunmaması gerekmektedir. Böylece iş alma şansını artmaktadır.

Endişelenmeyin çözümü çok basit. Giriş yap butonundan sonra açılan yeni sayfada şifremi unuttum bölümü mevcut. Üye olurken sisteme kaydettiğiniz e postanızı yazarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Kurallara aykırı durumda hesabınızın askıya alınması mümkündür. Gerçek dışı profiller oluşturmak, güvensiz davranışlar sergilenmesi durumunda hesabınız askıya alınabilmektedir.

Öncelikle sitede yer alan Hesap Ayarlarınıza girmeniz ardından, hesabımı sil butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kalite en iyi itibardır ilkesiyle yola çıkan E-tadilat.com Türkiye’deki binlerce ustayı siz değerli müşteriler ile buluşturan online bir platformdur. Nakliyattan, temizliğe, asansör hizmetlerinden, çatı bahçe işlerinize kadar tüm bakım, onarım ve tamirat işlerinizde sizlere hizmet sunarız. Bir ustaya ihtiyacınız olduğunda çevrenizdekilerden referans veya fiyat teklifleri almak için zaman kaybetmek yerine E-tadilat.com aracılığıyla bu sorunu çözebilir, kolayca işe koyulabilirsiniz. Aradığınız hizmetlere ulaşmanın e hali.

E-tadilat’a mobil uygulamalar veya web sayfasından üye olmanız gerekmektedir. Ardından Hizmet Profilini oluşturmanız, mesleğinizi, hangi işleri yapabileceğinizi kaydetmeniz gerekmektedir. Müşterilerimizin iş talep formlarını doldurduktan sonra iş teklifi vermeye başlarsınız. Verdiğiniz tekliflerden sonra müşteriler kendilerine en uygun olan seçeneği belirler ve süreç başlar.

İşlerinizi artırmak, çok daha fazla müşteriye ulaşmak için E-tadilat.com’dan yararlanabilir kariyerinizde hızlı ilerleme ve işlerinizi büyütme imkanına sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm şehirlerinde aktif bir online platformuz. Hizmet Profilinizi oluşturup, yakınınızdaki işlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeteneklerinize ihtiyacımız var, aramıza katılın.

Çünkü vereceğiniz  teklifler ile ilgili bilgilendirilmen, teklifleri onaylaman ve müşterilerle iletişime geçmeniz için telefon numaranız gerekmektedir.

Bazen mailleriniz spam klasörüne düşebilmektedir. E-tadilattan gelen mailleri güvenilir olarak işaretlediğiniz takdirde e-maillerinizi tekrar aktive edebilirsiniz. Eğer hala bir problem yaşıyorsanız bize ulaşın bölümünden bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Öncelikle profilinizde yer alan numaranızın doğru olup olmadığını kontrol edebilir ardından hala bir sorun varsa Bilgilendirme ayarlarından Sms bilgilendirme butonunun açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bir işe teklif verdikten sonra müşteriye özel olarak mesaj atabileceğiniz bir kısım açılmakta ve rahatlıkla mesaj atabilirsiniz.

E-tadilat.com size uygun işleri telefonunuza SMS olarak veya elektronik posta aracılığıyla göndermektedir. Üye olmak için E-tadilat.com ana sayfası üzerinden “Hizmet vermek istiyorum” linkine tıklayabilir, oluşturacağınız meslek profiliniz ile binlerce müşteriye tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Daha önce yaptığınız işler, becerileriniz, çalışma gün ve saatleriniz, hizmet alacağınız bölgeye göre bir değerlendirme yapıp size uygun olan işleri belirleyebiliyoruz.

Bunun için müşterinizden fotoğraf ve ölçü isteyebilir ortalama bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Bize ulaşan tüm ilanlar E-tadilat müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenip, onaylandıktan sonra sisteme düşmektedir. Bu süreçte gerçek dışı, yanlış veya güvenilir olmayan hiçbir talebi değerlendirmez ve sizlere ulaştırmayız.

Hızlı olan kazanır! Müşterilerimiz özellikle ilk birkaç saat içerisindeki teklifleri daha fazla dikkate alır.

Sisteme teklif verebilmek için öncelikle e-postanıza gelen kodu girmelisiniz. Kodu girmezseniz verdiğiniz teklif gitmeyecektir. Yanlışlıkla kodu girip iptal etmek isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Profilinizde yer alan cep numaranızdan veya sitemizde yer alan mesajlaşma bölümünden sizinle rahatlıkla iletişime geçebilirler.

Evet bağlayıcıdır. Hizmet verme aşamasında verdiğiniz fiyat tekliflerinize bağlı kalmamak güvenilirlik sorunu yaratabilir.

Profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurup Güvenilir Usta mührünü alarak, müşterilerle iletişiminizin iyi ve sağlıklı olması ile, yaptığınız kaliteli işlerle, hizmet sonrası alacağınız yorumlarla rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.

Nasıl ki siz başkalarının bilgilerini göremiyorsanız, başkaları da sizin kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde göremez. Bunu güvenlikli altyapı sistemimiz sayesinde garanti altına alırız.

Kalite ve güveni ilke edinmiş  bir platform olarak gizliliğinize çok önem verir bunu güvenlikli sistemimiz ile garanti altına alırız.

Amacımız alanında uzman sizlerle, hizmet almak isteyen müşterilerimizi E-tadilat.com’da buluşturmaktır. Sistemimiz sayesinde binlerce müşteri ve iş fırsatına kolaylıkla ulaşabilir, işlerinizi artırabilirsiniz.  Teklif verdikten sonra hizmet sürecini başlatmanın ilk adımını atarsınız. Müşteriniz ile sözleşme yapmanızı öneririz. Oluşabilecek olumsuz durumlarda devreye girip yardımcı olmaya çalışırız fakat doğrudan bir taahhüdümüz veya garantimiz yoktur.

Hizmet verdikten sonra hizmetinizi alan müşteriler  sizi puanlama ve yorumlama hakkına sahiptir. En kötü puan 1, en yüksek puan 5 olmak şartıyla değerlendirmelerini oluştururlar.

Hayır yapamazsınız. Sadece müşterilerin ustaları değerlendirme hakkı mevcuttur.

Anlaşmaya uyulması, işin zamanında bitirilmesi, kaliteli ve düzgün bir işin ortaya çıkması ve İletişim becerisi gibi kriterler değerlendirilmelidir.

Hizmet veren siz ustalarımız T.C. vatandaşı olduğunuzdan ötürü, vergi mükellefleri ile kanuni sorumluluk ve yükümlükler altındasınızdır ve kanun gereği tüm vergileri ödemekle yükümlüsünüz. E-tadilat.com olarak yaptırım uygulama, uyarma, denetleme gibi haklarımız yoktur. Ustamgeliyor.com’un denetleme, yaptırım uygulama, uyarma gibi bir yetkisi ya da yükümlülüğü yoktur.

E-tadilat.com olarak müşterilerin ihtiyaçlarını kaliteli, uygun ve güvenilir şekilde giderilmesi için uğraşırız. Bunun için hem müşterilere, hem siz ustalara için yardımcı olması açısından profesyonel ekibimiz tarafından blog yazıları yazılmaktadır.  Blog yazıları nakliyattan, çatı işlerine, yazılım ve web tasarımdan, marangozluğa kadar her konuda bilgilendirilmenizi sağlarlar.

Blog yazılarımız sizlere hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almanız için profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.